Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyPort RollerCoaster Tycoon 3 se dostal na iOS, neobsahuje žádné mikrotransakce

Port RollerCoaster Tycoon 3 se dostal na iOS, neobsahuje žádné mikrotransakce

Společnost Frontier Developments se vedle svého hlavního videoherního projektu Elite: Dangerous věnuje i dalším aktivitám. Tak třeba nyní nám přinesla port populární strategie RollerCoaster Tycoon 3. 

Po fiasku s mikrotransakcemi, které se objevily v nejnovější mobilní adaptaci této hry (byla za ně odpovědná nyní již neexistující společnost), se Frontier Development rozhodli očistit jméno velikána pouťových strategií a to hezky po svém. Na iPady tak přinášejí výborný třetí díl a to s předělaným dotykovým ovládáním. To funguje překvapivě dobře i na menších displejích.

Co se týče samotné hry, opět jde o stavbu zábavních parků a to se vším všudy. Hráči tedy začínají stavbou uliček, stánků a jednodušších atrakcí jako je například centrifuga a nakonec staví rozsáhlé horské dráhy, které jsou pro každý pokročilý zábavní park zdaleka nejdůležitější. Hra přitom obsahuje několik scénářů, kde se musíte po svém vyrovnat s různými překážkami, ale i volnou hru, v jejímž rámci můžete svůj park zvelebovat jak se vám líbí.

RollerCoaster Tycoon 3 je aktuálně k dispozici pouze pro platformu iOS a není známo, zdali se dostane i na další herní platformy. Cena této strategie byla stanovená na 4,99 dolaru, přičemž musím znovu opakovat – tato cena je konečná, neboť RollerCoaster Tycoon 3 neobsahuje žádné mikrotranskace. Prostě bomba, no ne?

[appbox appstore 1008692660]

rollercoaster3tycoon

Zdroj: Touch Arcade

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře