Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyPopulární "spoj-3" hra Candy Crush Saga dorazila i na Windows Phone

Populární „spoj-3“ hra Candy Crush Saga dorazila i na Windows Phone

Populární mach-3 hra Candy Crush Saga od velmi nepopulárního tvůrce king.com, který si nárokuje možnost pojmenovávat běžnými slovíčky „candy“, „saga“ atd. výhradně svoje hry, dorazila také na Windows Phone. 

Základem hry Candy Crush Saga jsou bonbony, respektive velké množství bonbonů rozmístěných na hrací ploše rovnoměrně hezky jeden vedle druhého. Úkolem hráče potom je některé tyto bonbony posouvat takovým způsobem, aby tvořily soustavné bloky 3 a více stejných objektů. Ty následně zmizí, hráč si připíše příslušné body a ve svém snažení pokračuje až do splnění příslušného cíle.

Jako všechny mach-3 hry je i Candy Crush Saga velmi návyková. Abyste se však přece jen nikdy nenudili, autoři do hry vpravili ještě bonusové levely a nápadité power-upy, které vám vaše snažení náležitě ulehčí. Power-upy jsou pak samozřejmě i základem free-to-play prodejního modelu. Hra je  v základu zdarma, všechny zbylé serepetičky si však dokupujete za reálné peníze. To sice není nezbytné, v některých levelech se však bez toho můžete zaseknout na hodně dlouhou dobu.

Pokud vás hra Candy Crush Saga zaujala, nejlepší bude si ji zdarma stáhnout a vyzkoušet. Více pak o hře napoví i trailer níže.

[appbox windowsphone aebbdef8-1792-488b-a7be-7596a1720166]

[appbox googleplay com.king.candycrushsaga]

[appbox appstore 553834731]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře