Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPopulární panoramatická aplikace Cycloramic se z iOS dostala také na WP

Populární panoramatická aplikace Cycloramic se z iOS dostala také na WP

Nestává se každý den, aby se populární aplikace dostala z iOS na Windows Phone, navíc ještě dříve, než dorazí na Android. Panoramatickou aplikaci Cycloramatic však přesně takový osud potkal a to pár dnů před Vánoci. Pokud tedy už aplikaci máte, přejděte k novince dále. My ostatní se ve stručnosti podíváme, co Cycloramatic umí.

Cycloramatic svou cestu odstartovala už v roce 2012 a to ve verzi pro iPhone 5. Fungovalo to jednoduše. Stoupli jste si doprostřed místa, které jste chtěli zachytit a po započetí snímání jste se s telefonem v ruce pomalu točili dokola. Fotografie se nakonec uložila a vy jste s ní dále mohli pracovat.

Aplikace Cycloramatic panoramata neukládá do složky vašeho fotoaparátu, ale vytvoří si svou vlastní složku, takže pořízené obrázky nemusíte nikde lovit, ale máte je pěkně pohromadě. To je sice pro majitele WP docela zvláštní metoda, ale dá se na ní rychle zvyknout.

Po zachycení panoramatu můžete fotografii dále upravovat. Připraveno je hned několik filtrů, ale i další možnosti, které panoramatu dokáží vdechnout tu správnou náladu.

Panoramatické aplikace jsou v těchto dnech velmi levné, nicméně Cycloramatic jde ještě dále. Z Windows Phone Storu či App Storu si ji můžete stáhnout zcela zdarma. Tak neváhejte a zkoušejte na vlastní kůži!

cycloramic-screens

[appbox windowsphone 63f51f4d-0ac6-4a72-87f1-385b34a0c741]

[appbox appstore 922304974]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře