Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPopulární aplikace Draw Something přináší notifikace a komentáře

Populární aplikace Draw Something přináší notifikace a komentáře

Nejpopulárnější mobilní hra současnosti, kterou si stáhlo do dnešního dne přes 50 milionů uživatelů, se dočkala aktualizace na verzi 1.5.18. Ta toho přináší poměrně dost. Především pak to, o co žádali samotní hráči.

Co je tedy nového? Nově již můžete přidávat komentáře k obrázkům. Dále bylo do hry implementováno tlačítko pro odstranění poslední nakreslené čáry a notifikace, která vás upozorní na to, kdy jste na řadě. Hlavní stránka se nyní aktualizuje podobně jako mobilní aplikace Twitter, tedy tažením dolů. Zvyšil se také limit maximálního počtu kol z 99 na 999.

Aplikaci, či spíše hříčku, Draw Something, si můžete do chytrých zařízení s Androidem a iOS stáhnout za necelých 19 korun. Pro Android je pak v Google Play dostupná i verze zdarma. Obsahuje však reklamu.

Draw Something patří od minulého měsíce známé společnosti Zynga, která za její práva zaplatila vysokých 180 milionů dolarů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře