Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyJe na fotografiích Samsung Galaxy S III? Nebo jde o další falzifikát?

Je na fotografiích Samsung Galaxy S III? Nebo jde o další falzifikát?

Brazilská mutace internetového serveru Gizmodo zveřejnila v minulých hodinách dvě fotografie, na kterých je údajně vyobrazen připravovaný super Android ? Galaxy S III. Od nového Samsungu se čekají pomalu zázraky. Naplní ale všechna vysoká očekávání do puntíku?

Podle brazilského zdroje je nový telefon o něco tenčí než jeho předchůdce (Galaxy S II; pozn. aut.). Na druhou stranu prý ale o něco málo stoupla jeho hmotnost a celková velikost.

V zadní části se pak má nacházet snímač s rozlišením dvanáct megapixelů. V horších světelných podmínkách by mu měla vypomoci dvojice LED.

Server GSM Arena ale tvrdí, že se na fotografiích nachází model Galaxy W, tedy připravovaný telefon střední třídy. Brazilci si však stojí za svým. Zdroj ze Samsungu, který jim telefon ukázal, ho prý nazýval jako Galaxy S III.

Jak to nakonec všechno dopadne se dozvíme už zanedlouho. Samsung oficiálně oznámil premiéru nového smartphonu z řady Galaxy na 3. května.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře