Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyPoptávka po Samsungu Galaxy S5 je vysoká, hlásí obchodníci

Poptávka po Samsungu Galaxy S5 je vysoká, hlásí obchodníci

Samsung Galaxy S5 je nejočekávanějším smartphonem s operačním systémem Android. U britského prodejce Carphone Warehouse předobjednávky pokořily předchozí generaci o výrazných 130 procent. Informoval o tom server CNET.

I přes špičkovou výbavu panovalo mezi lidmi krátce po představení telefonu zklamání a rozčarování. Od nového zástupce modelové řady Galaxy S totiž mnozí očekávali doslova zázraky. Nyní se zdá, že vše je zapomenuto. Alespoň u zákazníků ve Velké Británii.

Společnost Carphone Warehouse hlásí, že předobjednávky jsou po pouhých třech dnech o 130 procent vyšší než minulý rok po představení modelu S4 za období deseti dnů. Samsung Galaxy S5 si mohou spotřebitelé předobjednat cenu cenu kolem 20 tisíc korun.

Smartphone, který navzdory původním zprávám nemá kovové tělo, skener očí ani QHD displej, nabízejí i české internetové obchody.

Samsung-Galaxy-S5-image-gallery-21

Zdroj: CNET

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře