Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyHodinky Galaxy Gear výrazně zlevňují. Vaše mohou být za 2 990 Kč

Hodinky Galaxy Gear výrazně zlevňují. Vaše mohou být za 2 990 Kč

Chytré hodiny Galaxy Gear zlevnily. V rámci speciální nabídky elektronického obchodu alza.cz si je nyní můžete pořídit za méně než 3 000 korun.  Před slevou byla cena 7 999 korun.

Korejský výrobce se svými prvními chytrými hodinkami velkou díru do světa neudělal. Jejich vývoj byl evidentně uspíšen, jen aby Apple něco podobného neuvedl dříve. Nakonec i samotní zástupci Samsungu po čase připustili, že jejich počin Galaxy Gear postrádá něco speciálního.

Samsung ale neúspěch neodradil a připravil pro letošní rok hned dva nové modely chytrých hodinek. Ty už nejsou založené na Androidu, ale využívají platformu Tizen. Nově jsou pak také vybaveny senzory pro sledování zdravotních a fitness funkcí.

Zatímco nové chytré hodiny Gear 2 budou dostupné až od dubna, původní model si nyní můžete zakoupit s 63procentní slevou.

dsa156

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. To, že je napsané na alza.cz že hodinky před slevou stály 7999,- neznamená, že je to pravda stálo to na začástku kolem 6999,- To, že alza dává vyžší původní ceny, aby mohla zvýšit číslo u slevy je celkem známé.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře