Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyPoptávka po Galaxy S6 Edge je obrovská, Samsung otevírá novou fabriku na...

Poptávka po Galaxy S6 Edge je obrovská, Samsung otevírá novou fabriku na výrobu zakřivených displejů

Zatímco poptávka po nové vlajkové lodi Samsungu s klasickým vzezřením je docela mizivá, smartphone Galaxy S6 Edge se zakřiveným displejem se prodává velmi rychle. Společnost dokonce nestíhá uspokojit poptávku a tak navyšuje výrobu zakřivených displejů. 

Právě zakřivené Super AMOLED QHD displeje (s rozlišením 2560 x 1440p) jsou nejdražší a časově nejnáročnější položkou celého Galaxy S6 Edge. V současné době Samsung dokáže vyrobit přibližně 2 miliony zakřivených displejů. Aby však společnost dosáhla svého cíle a do konce roku dostala mezi lidi 70 000 000 zakřivených zařízení, otevírá novou výrobní halu displejů.

Výrobní hala, která byla otevřená o dva měsíce dříve, než Samsung původně plánovala, by měla vyrobit přibližně 5 milionů displejů měsíčně. To znamená, že pokud všechno půjde podle plánu, Samsung dostane mezi lidi 7 milionů zakřivených zařízení každých 30 dní. Dostatek Samsungu Galaxy S6 Edge tedy máme na dosah ruky.

s6-edge

Zdroj: GSM Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře