Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyPomatený muž z Petrohradu se snažil sníst svůj tablet a zemřel

Pomatený muž z Petrohradu se snažil sníst svůj tablet a zemřel

To se může stát jenom v Rusku! Jeden muž tam nedávno zemřel na následky vnitřního krvácení, které si sám způsobil, když se pokusil sníst svůj tablet. O bizarním případu napsal deník The Moscow Times. 

Celý incident s tragickým koncem začal tak, že rozčílený muž začal demolovat nábytek a z oken svého bytu vyhazoval věci na ulici. Sousedé kvůli tomu zavolali policii.

Když muž uviděl, že na místo dorazila hlídka, vyběhl údajně před dům, kde začal demonstrativně polykat úlomky krycího skla displeje a další zbytky tabletu, aby se vyhnul zatčení.

Než mu v jeho neuváženém počínání ale jeden z policistů stihl zabránit, chlapík upadl do bezvědomí a nakonec zemřel ještě před příjezdem záchranné služby. Součástky zřejmě rozřezaly jeho trávicí trakt.

Z dosavadního vyšetřování zatím nevyplynulo, o jaký typ tabletu se jednalo, tedy zda šlo o Android, iPad anebo model s Windows.

local-ate-tablet

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře