Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNa mobily se dostala oficiální hra z univerza Fallout

Na mobily se dostala oficiální hra z univerza Fallout

Společnost Bethesda během své E3 konference mimo jiné představila mobilní hru z univerza Falloutu. Tato hra se jmenuje Fallout Shelter a už nyní si ji můžete stáhnout z App Store. Verze pro Android bude následovat. 

Fallout Shelter je free-to-play strategie, která se točí okolo výstavby podzemního komplexu pro přeživší apokalypsy. Všechny vaše lidičky budete muset udržet v bezpečí a v dobré náladě, což samozřejmě nebude zase tak jednoduché. Poničená země skýtá mnoho nebezpečí a některým z nich, například mutantům se vyhnete jen velmi těžce.

Vedle výstavby přístřeší můžete trénovat některé přeživší a následně je posílat ven na mini-mise. Ty vám přinesou důležité suroviny potřebné k dalšímu rozvoji a také zkušenosti, abyste se ve hře mohli dostat dále.

Obecně se dá říci, že hra vypadá trošku jako This War of Mine, původně počítačový hit, který se v několika následujících týdnech dostane i na mobily. Fallout Shelter je ale zároveň předskokanem klasické hry Fallout. Ta vyjde v listopadu tohoto roku pro počítače a konzole nové generace.

[appbox appstore 991153141]

Zdroj: Pocket Gamer

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře