Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyNa podzim se na vrchol žebříčku AnTuTu vyhoupl Meizu MX4

Na podzim se na vrchol žebříčku AnTuTu vyhoupl Meizu MX4

Benchmarkový leader AnTuTu zveřejnil žebříček nejrychlejších mobilních zařízení za třetí čtvrtletí tohoto roku. Na jeho vrcholu se trošku překvapivě usadil čínský telefon Meizu MX4. 

Od druhého místa, na kterém najdeme telefon Samsung Galaxy Note 4, dělí telefon Meizu MX4 pouhých 170 bodů. Na rozdíl od trhače asfaltu od Samsungu Meizu přitom nevyužil čip od Qualcommu, ale přišel s řešením od MediaTeku, konkrétně s čipem MT6596.

Na dalších místech žebříčku, který byl sestaven podle vzorků sesbíraných napříč 160 zeměmi světa (pokud se telefon v některých regionech prodával ve slabší a silnější verzi, v žebříčku byla upřednostněna silnější zařízení), se vedle Meizu MX4 a Samsung Galaxy Note 4 umístily telefony Samsung Galaxy Alpha, OnePlus One, Moto X, HTC One M8, OPPO Find7, Sony Z3, Huawei Mate7 a Xiaomi Mi4 (celý žebříček včetně přesného počtu bodů najdete níže).

Král podzimního žebříčku AnTuTu Meizu MX4 byl představen teprve v září tohoto roku. Vedle extra výkonných vnitřností se pyšní i 5,4 palcovým FullHD displejem s jemností 418 ppi, 3100 mAh baterií a schopným 20 Mpix zadním fotoaparátem. To je na telefon, který se dá v pohodě sehnat za cenu do 10 tisíc docela slušný výkon, nemyslíte?

antutu-zebricek-vykonu-podzim2014

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře