Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyPodívejte se: Úžasné produktové fotografie nadupaného androidu LG G3

Podívejte se: Úžasné produktové fotografie nadupaného androidu LG G3

Informací o LG G3 se každý den na webu objeví hned několik a už to začíná být trochu nuda, protože se z velké části stále opakují. Kdybychom vás ale připravili o možnost podívat se na oficiální rendery, které tohoto krasavce s QHD displejem ukazují v detailu, asi byste nám to neodpustili.

Fotografie zachycují chystaný smartphone, kterým chce LG konkurovat Galaxy S5 a One M 8, ve všech barevných verzích: stříbrné, šedé a zlaté.

Prakticky celou přední část G3 zabírá velký 5,5palcový QHD displej s rozlišením 1 440 × 2 560 px a velmi tenkým postranním rámečkem. Zadní část zaujme ovládacími prvky a fotoaparátem, který bude umět pořizovat 4K video. Pomáhat mu bude dvoutónová přisvětlovací dioda, která zajistí, že fotky pořízené za zhoršených světelných podmínek budou živé a nepřesvětlené.

Hnacím motorem LG G3 by měl být procesor Snapdragon 801 nebo možná dokonce výkonnější 805. Otázkou v tuto chvíli zůstává, z jakého materiálu bude vyroben zadní kryt. Jako nejpravděpodobnější se jeví použití polykarbonátu s imitací broušeného kovu, ve hře ale zůstává i možnost, že kryt opravdu bude kovový.

Více informací o LG G3 včetně dostupnosti a ceny se dozvíme na tiskové konferenci 27. května.

1 2

3 4 5Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře