Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyPodívejte se: Takhle vypadý nový Nexus (Sailfish)

Podívejte se: Takhle vypadý nový Nexus (Sailfish)

Letošní Nexusy má vyrábět tchajwanské HTC. Budou dva, přičemž o jejich výbavě už víme prakticky vše. Díky serveru AndroidPolice se teď můžeme podívat na první „živé“ fotografie menší z připravovaných novinek, modelu s krycím označením Sailfish.

Dva nové snímky potvrzují designové provedení telefonu, které jsme mohli už dříve vidět na několika renderech. Zadní strana nového Nexusu ukrývá kruhový snímač otisků prstů i relativně malou čočku fotoaparátu. Tělo smartphonu by mělo být kovové, jen zadní část bude nejspíše částečně skleněná (odpovídaly by tomu značné odlesky).

Nový Nexus (Sailfish) by měl podle informací z výsledků benchmarků přinést procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM a vnitřní paměť s kapacitou 32 GB. Hlavní fotoaparát by měl nabídnout rozlišení 13 Mpx, přední kamerka zachytí nejvýše 8 Mpx snímky.

Chybět nemá také konektor USB-C a nejnovější Android 7.0 Nougat.

Nexus-Sailfish-in-a-promo-video-maybe

Nexus-Sailfish-live-photos

Zdroj: AP

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře