Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se! Takhle vypadá notifikační centrum ve Windows Phone 8.1

Podívejte se! Takhle vypadá notifikační centrum ve Windows Phone 8.1

Microsoft připravuje novou verzi Windows Phone. Nese označení 8.1 (Blue) a uživatelům přinese funkce, po kterých často volají. Systém nabídne i hlasovou asistentku Cortanu a po vzoru konkurence notifikační centrum. Na to se nyní můžete podívat i na videu.

Centrum notifikací v nástupci systému Windows Phone 8 se má oficiálně jmenovat Action Center (akční centrum). Dostupné bude tahem shora, což je již známé gesto z iOS a Androidu. Prozatím se ale neví, zda bude tímto tahem přístupné také z odemykací obrazovky. Doufejme, že ano.

V horní části akčního centra lze vidět zkratky k různým funkcím (WiFi, Bluetooth a tak dále), které si budete moci libovolně navolit, následuje možnost odstranit všechny notifikace a tlačítko pro vstup do nastavení. Zbytek obrazovky vyplní upozornění.

Systém Windows Phone 8.1 bude představený v dubnu, kdy by měl být také přístupný vývojářům. Vydání pro širokou veřejnost je plánováno až na léto.

Zdroj: YouTube

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře