Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPodívejte se: Plastový HTC One M8 Ace s Full HD displejem a...

Podívejte se: Plastový HTC One M8 Ace s Full HD displejem a Snapdragonem 801

Není tomu tak dávno, co čínské servery informovaly o tom, že HTC plánuje svůj model One M8 uvést na trh i v provedení s plastovým krytem. Zatímco výbava telefonu je víceméně známa delší dobu, design byl až doposud zahalen tajemstvím.

Hlavní devizou plastového provedení má být především nižší cena. Ta bude podle některých zdrojů téměř poloviční. Výbava má být přitom až na výjimky shodná s kovovým provedením.

Smartphony se od sebe budou lišit zejména použitými materiály. V telefonu One M8 Ace má kmitat Snapdragon 801 a údajně se dočkáme také použití pětipalcového displeje s Full HD rozlišením a 2 GB RAM. Chybět naopak bude infračervený port a duální fotoaparát. Na zadní straně přístroje se nachází pouze jeden fotosnímač a jedna přisvětlovací dioda. Smartphone však namísto toho zaujme dostupností v různých barvách.

Datum představení nového One M8 Ace tchajwanský výrobce dosud neupřesnil. Jakmile se jej ale dozvíme, budeme vás samozřejmě hned informovat.

HTC-One-M8-ACEZdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře