Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na první render chystaného LG G4 s

Podívejte se na první render chystaného LG G4 s

Po špičkovém modelu G4 se už velmi brzy dočkáme i jeho zmenšené varianty s označením G4 s. Oproti velkému G4 nabídne jednodušší výbavu. Hodně zajímavá by mohla být cenovka.

V médiích se objevily informace o připravovaném modelu LG, který bude vycházet z designu z vlajkové lodě G4. Ruský server hi-tech.mail.ru společně s hardwarovou specifikací zveřejnil i render, který prozrazuje, jak bude telefon vypadat z čelní i zadní strany.

Podle dostupných zpráv LG G4 s dostane 5,2palcový Full HD displej s technologií in-cell, která kromě rychlejší reakce na dotyk a ostřejšího obrazu rovněž minimalizuje účinky přímého slunečního světla. O pohon telefonu se postará nespecifikovaný osmijádrový procesor s taktem jader 1,2 GHz. Na zadní straně zařízení nebude chybět osmimegapixelový fotoaparát s laserovým ostřením ani hardwarová ovládací tlačítka.

Chytrý telefon LG G4 S má být představen v polovině července. Kdy se dostane na český trh a za jakou cenu, prozatím nevíme. Osobně očekávám, že se bude prodávat za částku kolem 9 až 10 tisíc s daní.

render

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře