Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na fotografie prvního prototypu iPadu z roku 2002

Podívejte se na fotografie prvního prototypu iPadu z roku 2002

Jak vypadá iPad dnes pozná asi každé malé dítě. Avšak ne úplně každý ví, jak vypadal první prototyp, z kterého tohle veleúspěšné zařízení později vzniklo. Na vzorku s číselným označením 035 začali vývojáři ve společnosti Apple pracovat již v roce 2002.

Již na první pohled je patrné, že tento vzorek byl mnohem tlustší, než první iPad, který se do prodeje dostal v roce 2010. Zveřejněné snímky pak také potvrzují, že Apple začal na designu tabletu pracovat ještě než před iPhonem, kterému nakonec dal přednost.

Ive pro server Networkworld řekl: ?Moje první vzpomínka na tablet je velmi mlhavá, ale bylo to hádám někdy mezi lety 2002 až 2004. To jsme vytvářeli modely toho, co se později stalo iPadem, pracovali jsme na jeho designu a zkoumali ho?.

Na otázku týkající se vzorku 035 pak dodal: ?Já vlastně nevím, kdo za ním stojí, ale chápu to tak, že jde o model, který byl vyroben v našem vývojovém oddělení.?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iPad 1/“/]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře