Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se, co se stane, když si s Apple Watch zaplavete v...

Podívejte se, co se stane, když si s Apple Watch zaplavete v bazénu

Na internetu se objevil první test voděodolnosti Apple Watch. Redaktoři serveru FoneFox se s chytrými hodinkami vysprchovali a také trochu zadováděli v bazénu. Jak testování dopadlo?

Apple své chytré hodinky, které ve vybraných zemích začal prodávat v pátek, označuje jako odolné vůči vodě dle specifikace IPX7. Měly by tak teoreticky přežít sprchu i působení tekutin po dobu 30 minut v hloubce do jednoho metru. Zda je tomu opravdu tak, se rozhodli prověřit redaktoři australského serveru.

Nejprve odolnost Apple Watch vyzkoušeli ve sprše, kde je vystavili proudu vody. Tuto zkoušku hodinky zvládly bez problémů. Následně je ponořili na pět minut do nádoby s vodou – stále fungovaly. Další fází testování byl patnáctiminutový ponor v bazénu. Podle očekávání, pod vodou nereagoval kapacitní displej, ovšem Apple Watch se daly ovládat digitální korunkou.

Podívejte se na celý test ve videu:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře