Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyPočítačový turnaj BenQ Grunex Challenge 2015 zahájen

Počítačový turnaj BenQ Grunex Challenge 2015 zahájen

S počátkem října oficiálně odstartoval již pátý ročník prestižního turnaje v počítačových hrách BenQ Grunex Challenge. V rámci čtyř otevřených kvalifikací se tak mohou již nyní soutěžní i amatérští hráči utkat o postup na offline finále, které podobně jako v předchozích letech vyvrcholí v polovině listopadu na Výstavišti Praha – Holešovice, o finanční výhry v celkové výši 90 000 Kč.

Letos dali pořadatelé z herního portálu Grunex.com šanci jak klasickým herním titulům League of Legends a Hearthstone: Heroes of Warcraft, tak i novince v podání velice populárního tankového simulátoru World of Tanks. Říjen se tak ponese v duchu urputných a tuhých soubojů v kvalifikačních turnajích o postup na grandfinále BenQ Grunex Challenge, které se uskuteční na veletrhu HRAY! Expo ve dnech 13. – 15. 11. 2015.

Třídenní turnaj na počítačích LYNX Grunex ProGamer doplní Intel overclocking show která, jak pořadatelé věří, „naváže na rekordní hodnoty přetaktování a s procesory Intel Skylake opět pozvedne pomyslnou laťku na vyšší úroveň“. Po úspěchu z roku 2014 se vrací také populární přednáška plná nových technologií a produktů v podání Richarda Slámy z MSI.

1,

Nejnovější technologie si budou moci zájemci také vyzkoušet například prostřednictvím nových herních notebooků řady MSI Gaming či herních monitorů BenQ XL2411Z s frekvencí 144Hz. A na své si přijdou i fanoušci závodních her, pro které bude připraven závodní simulátor s novými prohnutými monitory.

Kompletní harmonogram kvalifikace a pokyny k přihlášení jsou dostupné na této adrese.

Podívejte se na reportáž s loňského ročníku:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře