Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyHuawei P7 dostává aktualizaci na Android 5.1.1 Lollipop

Huawei P7 dostává aktualizaci na Android 5.1.1 Lollipop

Jak Huawei slíbil, tak nakonec i učinil. Pro svůj loňský top model zpřístupnil nový Android. Nejedná se však o šestkový Marshmallow, který aktuálně dostávají Nexusy, nýbrž o verzi 5.1.1 Lollipop.

Podle serveru TechTimes je update distribuován klasickou formou OTA a na jeho dostupnost tedy budete upozorněni notifikací.

A na jaké novinky se můžete těšit? Android 5.1.1 přináší svižnější reakce telefonu, režim hosta, přepracovaný systém oznámení či snadnější správu WiFi sítí, Bluetooth nebo GPS. Součástí updatu je také vylepšené zabezpečení.

Jen pro připomenutí: Huawei P7 je velmi štíhlý smartphone, který sází na jednoduchý až minimalistický design. V jeho výbavě najdeme Full HD displej, slušný 13Mpx fotoaparát či čtyřjádrový procesor Kirin 910T.

Na tuzemském trhu bodoval i sympatickou cenou, která začínala na 9 990 Kč. Z neoficiální distribuce jej ale bylo možné sehnat ještě o pár stovek levněji.

huawei-ascend-p7

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře