Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyPo Androidu zamíří asistent Google Now i do webového prohlížeče Chrome

Po Androidu zamíří asistent Google Now i do webového prohlížeče Chrome

Podle aktuálních informací Google aktuálně pracuje na schopnosti zobrazovat Google Now karty i v Chromu, známém webovém prohlížeči. Kód asistenční služby, která zatím nedosahuje takové popularity, jako Siri od společnosti Apple, objevil v prohlížeči Francois Beaufort, který na to upozornil na Google+.

Poté, co se na webu na toto téma objevila celá řada zpráv, Google upřesnil, že na projektu sice pracuje, ale že s jeho ostrým nasazením do některé s finálních verzí Chromu prozatím nepočítá.

Informace v Google Now se ukazují na kartách a zobrazují informace o nadcházející schůzce, dopravní situaci, či zajímavých místech ve vašem okolí, která byste mohli navštívit. Vše je propojeno s událostmi v kalendáři a vaší aktuální polohou. Bohužel, jak už bývá nemilým zvykem, velkou část funkcí si v České republice nevyzkoušíte. Snad časem?

Google Now

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře