PlayerUnknown’s Battlegrounds je nejprodávanější PC hrou všech dob


PlayerUnknown’s Battlegrounds je nejprodávanější PC hrou všech dob

Nemáme sice k dispozici oficiální čísla, ale podle SteamSpy se PlayerUnknown’s Battlegrounds stala nejprodávanější PC hrou všech dob, navzdory všem nedostatkům. Upozornil na to server DSOGaming.

PlayerUnknown’s Battlegrounds je online multiplayerový battle royale titul, ve kterém se společně s dalšími 99 hráči ocitnete na opuštěném ostrově a vaším úkolem je přežít. Hra vyšla v březnu v rámci režimu předběžného přístupu a okamžitě začala lámat rekordy.

Nyní SteamSpy přichází se statistikou, podle které se PUBG prodalo 27,8 milionu kopií, zatímco dosavadní vládce Minecraft od švédského studia Mojang má mít na kontě „jen“27,6 milionu kusů.

PlayerUnknown’s Battlegrounds nově drží také rekord v počtu hráčů online na Steamu – nedávno hru hrálo současně 2,779,802 hráčů, čímž byl překonán rekord hry Dota 2.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.