Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyPLAY.CZ otevírá první výstavní galerii pro umělce fotící smartphonem

PLAY.CZ otevírá první výstavní galerii pro umělce fotící smartphonem

Fotíte mobilem často a rádi? Právě pro vás server PLAY.CZ připravil první on-line výstavní galerii. Na adrese www.focenomobilem.cz najdou mobilofotografové unikátní prostor, kde vystaví výsledky své práce a poměří kvalitu pořízených fotografií mezi sebou.

„Komunita mobilních fotografů se v poslední době neustále zvětšuje. Lidem, kteří rádi fotí svět kolem sebe a záleží jim na umělecké kvalitě obrázků, přinášíme jedinečnou možnost pochlubit se svými díly a získat ocenění ostatních tvůrců,“ říká Petr Sládeček CEO serveru PLAY.CZ.

Focenomobilem.cz je rozšíření služby Instagram do prostředí českého internetu. Pro vystavení fotografie stačí při nahrávání na Instagram přidat hashtag #fmcz. Všechny nahrané fotografie se objeví na hlavní stránce výstavní galerie, důležitá je ale funkce hlasování o nejpovedenější snímky. “Mobilofotografové se svými obrázky soutěží o nejlepší fotografie, hlasovat a zvýšit hodnocení může každý návštěvník stránek,” doplňuje Petr Sládeček.

V on-line galerii se vedle sebe mohou objevit jak fotky domácích mazlíčků, tak unikátní obrázky z domácích či zahraničních koncertů, nebo jiných akcí. Fotky, které získají nejvíce hlasů, se v galerii dostanou na prestižnější místa.

K nahlédnutí je na stránkách také výběr předních dvaceti fotografií, které v hlasování získaly nejvíce obliby. Každou fotografii z galerie Focenomobilem.cz jde dále sdílet přes sociální sítě. Fotografové tak mají možnost podpořit svá díla v soutěži o nejdokonalejší snímek.

První on-line výstavní prostor pro umělce fotící mobilem spustí server PLAY.CZ na webu Focenomobilem.cz už dnes. Buďte mezi prvními, kteří si ji vyzkoušejí.

focenomobilemZdroj: TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře