Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPlánujete nákup Samsungu Galaxy S6 nebo S6 edge? Takhle zapláče vaše peněženka!

Plánujete nákup Samsungu Galaxy S6 nebo S6 edge? Takhle zapláče vaše peněženka!

Nedlouho po skončení tiskové konference zástupci společnosti Samsung zveřejnili doporučené ceny novinek Galaxy S6 a S6 edge. Obě budou velmi drahé.

Základní provedení chytrého telefonu Galaxy S6 s 32 GB bude stát 699 eur, tedy v přepočtu 19 200 Kč. Verze edge má potom začínat na částce 849 eur, tedy 23 200 Kč.

V nabídce se objeví i varianty s 64 GB a dokonce i 128 GB. V případě Galaxy S6 za ně zaplatíme 799 eur (21 900 Kč) a 899 eur (24 660 Kč).

Provedení S6 edge s 64 GB paměti přijde na 949 eur (26 000 Kč). Ale vůbec nejdražší bude model s vestavěnou uživatelskou pamětí s kapacitou 128 GB.

Cena se v jeho případě vyšplhala na astronomických 1049 eur, což je bezmála 28 800 Kč.

Nepřehlédněte:

Smartphony budoucnosti: Samsung Galaxy S6 a S6 edge

14Zdroj: PA

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

8 KOMENTÁŘE

 1. Nehrabe jim? Asi jim nedošlo, že by Applu měli konkurovat výrobky a ne cenou… rozhodně radši půjdu do nového Lenova Vibe Shot než tédle kopii iPhonu 6.

 2. A to že začali cpát pevnou vnitřní pamět bez možnosti rozšíření taktéž po vzoru apple je krok zpátky.
  Pro ně samozřejmě z marketingového hlediska vyborný krok pač si můžou přirazit pevný ceny za vyšší paměti. Dmnce ten směr kterým se Samsung vydal… Fandím Xiaomi ať se rozšíří pořádně do Evropy a Samsung si už neškrtne

 3. Chybí vyměnitelná baterie a sd karta. To byly poslední důvody, proč setrvat u samsungu.

 4. Vyplati se iPhone 6, mám Galaxy S5 a ještě tu semnou nějakou dobu zůstane, nevidím důvod platit 25K za další generaci.

  • Osobně se těším na LG G4, možná překvapí i Sony, i když ale asi ne. Tam to bude sázka na jistotu, podobně jako u HTC s modelem One M9. Ten mimochodem ale vypadá docela zajímavě.

 5. Český mobilní servery museli dostat hodně tučný odměny za tak nechutnou reklamu…
  Tušil jsem, že si Samsung na mobilním poli nevědomky kope hrob, ale netušil jsem, že to dělaj schválně a myslej až tak vážně. Ten design, ta cena,… Upřímnou soustrast…

 6. Tak to už ne mám telefon za 4 tisíce (necelé 4 tisíce) a rozjedu na něm prakticky každou hru bez lagů kromě Gangstar vegas mám problémy s renderováním maliličko se seká když letím v letadle. Ale bez lagů mi rozjede i Novu 3 takže tučný peníz nebduu platit za 25 K za to bych si koupil i výkonný herní počítač který unese vše na ultra detaily :D. Samsungu styď se.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře