Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyPlánujete nákup One M8? HTC vám k němu dá chytrý kryt Dot...

Plánujete nákup One M8? HTC vám k němu dá chytrý kryt Dot View zdarma! Ale jen u O2!

Společnost HTC informuje prostřednictvím tiskové zprávy o tom, že dnes odstartovala speciální akci, v rámci které získá každý zákazník, který si zakoupí telefon One (M8) na pobočce mobilního operátora O2, unikátní kryt Dot View zdarma.

HTC Dot View poskytuje nadstandardní ochranu nejen tělu telefonu, ale především jeho displeji. Unikátní kryt umožňuje základní ovládání telefonu bez odkrytí displeje a zároveň také zobrazuje notifikace, jako aktuální čas, počasí, zmeškané hovory nebo příchozí zprávy a e-maily.

Speciální akce ve vybraných prodejnách O2 odstartovala tento týden v Praze a poběží až do 31. května. Pro získání krytu Dot View k telefonu One (M8) je nutné zakoupit přístroj v den, kdy na dané prodejně akce probíhá. Seznam míst akce naleznete níže.

Kdy a kde:

  • 16. 5.  Karlovy Vary – OC Varyáda před prodejnou O2
  • 17. 5.  Plzeň – OC Borská pole v prodejně O2 (včetně soutěží ve fotbálku)
  • 19. 5.  Praha – Václavské náměstí v prodejně O2
  • 26. 5. Praha – Národní třída v prodejně O2
  • 29. 5.  Olomouc – Riegrova v prodejně O2
  • 30. 5.  Brno – OC Olympia před prodejnou O2
  • 31. 5.  Brno – OC Vaňkovka před prodejnou O2

Pro návštěvníky bude připraven také doprovodný program v podobě stylového stolního fotbálku HTC UEFA, na němž se bude hrát o drobné ceny.

pouzdro

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře