Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyHrajte na MS v hokeji proti Jaromíru Jágrovi a vyhrajte telefon Huawei...

Hrajte na MS v hokeji proti Jaromíru Jágrovi a vyhrajte telefon Huawei Ascend Y530 s jeho podpisem!

Soutěžící mají možnost si každý den v průběhu konání MS v hokeji zahrát prostřednictvím platformy „Fantasy“ přímo proti ikoně kladenského a zároveň celého českého i světového hokeje, která každý den sestavuje ve speciální aplikaci svůj ideální tým.

Výherci získají každý den telefony z limitované edice modelů Ascend Y530 s laserem vygravírovaným podpisem slavného hokejisty a podepsané puky s osobním věnováním. Ceny bude výhercům předávat po skončení MS osobně slavná 68!

Chytrý telefon Ascend Y530, který je od dubna dostupný u operátorů O2 a T-Mobile, u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v klasickém černém nebo v bílém provedení, je všestranným mobilním zařízením pro každého, kdo požaduje inteligentního pomocníka pro spojení za nízkou cenu (3 590 Kč).

Ascend Y530 je určen zejména pro dospívající generaci a pro ty, kteří se chystají se smartphonem teprve začít, a to nevyjímaje seniory, kteří si ho oblíbí především díky jednoduchosti ovládání a velkému displeji.

ceny-MS2014-huawei

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře