Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPlánovaná odstávka služeb T-Mobile proběhne tento víkend

Plánovaná odstávka služeb T-Mobile proběhne tento víkend

Operátor oznamuje v souvislosti s další vlnou přechodu na nový systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) plánovanou odstávku některých služeb. Ta proběhne v termínu, 13. – 16. 11. 2015. T-Mobile se za případné komplikace zákazníkům předem omlouvá.

Stávající služby včetně volání, SMS a možnosti aktivovat vybrané datové balíčky (včetně roamingového) budou v uvedeném období fungovat bez omezení. V rámci odstávky však bohužel nebude možné přes samoobsluhu Můj T-Mobile, hlasový automat ani SMS kódy přijímat a realizovat požadavky typu aktivace nových služeb či změny v nastavení vč. případné deaktivace služeb nebo výměny SIM karet.

V omezeném provozu budou fungovat také Zákaznické centrum a Značkové a Partnerské prodejny. Asistenti budou moci poskytovat pouze základní informace a zpracovávat požadavky typu blokace karty z důvodu ztráty/krádeže. Odstávka se dotkne i klientů virtuálních operátorů v síti T-Mobile (virtuálové bývalé GTS, MOBIL.CZ, RWE Mobil a PREmobil), rovněž značky Kaktus.

Operátor žádá své zákazníky, aby si v případě potřeby s předstihem změnili stávající nastavení služeb, případně včas aktivovali služby, které chtějí v době odstávky používat. Přechod na nový CRM je zásadní a nutnou technologickou změnou, která pomůže zkvalitnit obsluhu klientů T-Mobile i zavádění nových služeb.

Detailní informace zákazníci naleznou během dnešního dne na internetové stránce www.t-mobile.cz/odstavka.

GetThumbNail1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře