Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyPhotosynth: mistr panoramat už je dostupný i pro Windows Phone

Photosynth: mistr panoramat už je dostupný i pro Windows Phone

Microsoft nabízí zdarma k dispozici výbornou aplikaci Photosynth. Její ovládání je jednoduché, přes fotoaparát hledíte na okolí, fotíte a telefon díky gyroskopu automaticky označuje zaznamenané oblasti. Za několik okamžiků pak již můžete výsledné dílo vystavit na web nebo se jím pochlubit na sociálních sítích.

Redmondský gigant nejprve aplikaci vytvořil pro konkurenční platformu iOS, zatímco svůj vlastní systém Windows Phone 7 opomenul. To už naštěstí neplatí.

Jakmile označíte všechny zaznamenané oblasti, postačí vám stisknout příslušné tlačítko a během několika málo sekund se snímky spojí ve výsledné panorama.

Abychom ale nezůstali pouze u superlativů. Spoje jednotlivých snímků občas nejsou úplně přesné. Nikam proto nespěchejte, určitě se vyplatí telefonem otáčet pomalu.

I přesto ale Photosynth patří k tomu nejlepšímu, co se dosud na platformu Windows Phone 7 objevilo. Pokud vlastníte telefon s tímto systémem, se stažením neotálejte ani na minutu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Photosynth/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře