Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyNokia Lumia 900 se s 32GB pamětí prodávat nebude. Na stránkách O2...

Nokia Lumia 900 se s 32GB pamětí prodávat nebude. Na stránkách O2 došlo k chybě

Prakticky všechny mobilní telefony s Windows Phone 7 nedisponují slotem na paměťové karty. Výjimkou byl pouze model Focus, který se ale prodával pouze ve Spojených státech amerických. Telefony v tom lepším případě disponují uživatelskou pamětí v kapacitě (pouze) 16 GB, což může být i jedním z důvodů, proč si je mnozí nechtějí pořídit.

Už to vypadalo, že se blýská na lepší časy. Německé zastoupení mobilního operátora O2 na svém webu totiž v minulých dnech inzerovalo 32GB verzi bílé Lumie 900.

No a hádejte, jak to nakonec dopadlo. I přes počáteční ujištění zástupcem této společnosti, že se opravdu nejedná o chybu, to nakonec vypadá tak, že se 32GB verze do prodeje nikdy nedostane.

O2 totiž znovu změnilo specifikace, a u Lumie 900 nyní můžeme vidět číslovku šestnáct. Německý operátor si zřejmě později přeci jen uvědomil svou chybu a tak vše rychle uvedl do pořádku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře