Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyPhablet Huawei Glory 3X má záda vyvedená v kožené imitaci

Phablet Huawei Glory 3X má záda vyvedená v kožené imitaci

Už to tak vypadá, že Huawei napodobí společnost Samsung a svůj připravovaný špičkový phablet Glory 3X s osmijádrovým procesorem navlékne do falešné kůže. Vyplývá to ze zprávy serveru phonearena.com.

S plastovým zadním krytem s texturou imitující kůži přišel jako první Samsung Galaxy Note 3. Později ho následovaly sesterské modely Galaxy S4 Black Edition (BE) a Galaxy S5. V následujících týdnech zřejmě do stejných vod vstoupí i novinka Glory 3X od Huawei.

Tento kříženec tabletu a smartphonu má ve výbavě 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. Co jej ale činí výjimečným, tak to je osmijádrová čipová sada MediaTek MT6592, která bije v jeho nitru.

V zadním plastovém výlisku, který svou perforací napodobuje vzhled kůže a tak navozovat zdání luxusu, pak najdeme otvor pro třináctimegapixelový fotoaparát a přisvětlovací diodu. Přední fotoaparát pro stále populárnější seflie (autoportréty) je pětimegapixelový.

Phablet Huawei Glory 3X se na čínském trhu začne prodávat v přepočtu za 5 400 korun. O dostupnosti v Evropě zatím nepadlo ani slovo.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/ Glory 3X/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře