Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPevnému internetu od T-Mobile nově vypomůže LTE

Pevnému internetu od T-Mobile nově vypomůže LTE

Operátor rozšiřuje pokrytí svého pevného internetu na minimálně 97 % domácností v ČR – ke stávajícímu připojení pomocí technologie xDSL totiž přidává i možnost připojení přes LTE. Díky tomu T-nyní dokáže poskytovat rychlý pevný internet i v místech, kde to dříve nebylo možné (například kvůli pomalému, či chybějícímu xDSL), a navíc rychleji – nově s maximální rychlostí pro stahování 100 Mbit/s. Společnost nyní nabízí pevný internet ve třech variantách určených pro rezidentní zákazníky a živnostníky.

T-Mobile zákazníkům, kteří projeví zájem o některou z variant, vždy vybere z obou možností připojení (xDSL/LTE) tu vhodnější z hlediska dostupnosti služby v jejich lokalitě. Pokud jsou dostupné obě technologie, padne volba na tu, která v daném místě poskytuje vyšší kvalitu připojení. Varianta Pevný internet 100 je dostupná pouze s technologií LTE.

Připojení pomocí LTE je vždy spojeno s pevnou instalací v místě a externí anténa by měla zákazníkům zajistit stabilní signál i na velkou vzdálenost. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců (a současně jejím dodržení) stojí odborná instalace včetně nastavení služby pouze 1 Kč.

Dostupnost pevného internetu v konkrétní lokalitě lze ověřit na www.t-mobile.cz/internet-na-doma.

Zdroj: T-Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře