Pětipalcové HTC Desire 516 o sobě dává vědět


Pětipalcové HTC Desire 516 o sobě dává vědět

Desire 516 není žádný topmodel za deset a více tisíc, ale spíše chytrý mobilní telefon pro méně náročné lidi, který bude dostupný dvou variantách. 

Ve výbavě Desire 516t a Desire 516w najdeme pětipalcový qHD displej a pětimegapixelový fotoaparát. Přední senzor pro autoportréty má rozlišení dva megapixely.

Telefony poběží na čtyřjádrovém procesoru, který bude taktovaný na frekvenci 1,3 GHz (t), respektive 1,2 GHz (w). Systém Android je ve verzi Jelly Bean.

Kapacitu vestavěné uživatelské paměti prozatím neznáme. Ale měla by být rozšířitelná pomocí microSD karet. RAM bude v telefonu 512 MB (t) a 1 GB (w).

HTC Desire 516 má rozměry 140 × 72 × 9,7 milimetru a poněkud vyšší hmotnost – 173 gramů.

Smartphone je vyrobený z lesklého plastu (asi v ruce bude klouzat) a má být v prodeji v modrém, bílém a černém provedení. Prozatím se ale neví kdy.

1 2

 

Zdroj: PhoneArena

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.