Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyOffice Lens přemění váš mobil s Windows Phone na příruční skener

Office Lens přemění váš mobil s Windows Phone na příruční skener

Když máte Office Lens, je to, jako byste měli v kapse skener. Už se vám nikdy nestane, že si nestihnete opsat poznámky z tabule, že budete muset hledat ztracené dokumenty nebo vizitky ani že ztratíte nebo si někam založíte stvrzenky nebo poznámky.

Přes Office Lens si můžete například fotit tabule a dokumenty. Nasnímané obrázky pak aplikace také umí oříznout, vylepšit, udělat z nich text, který se dá číst, a uložit je do OneNotu.

Samozřejmě to není vše, co Office Lens umí. Můžete si také dělat digitální kopie tištěných dokumentů, vizitek, plakátů (text se automaticky rozpozná přes OCR, takže ho můžete prohledávat a upravovat), fotit jídelní lístky, nákupní seznamy nebo kresby svých dětí, abyste je měli pořád s sebou a nemuseli mít strach, že je ztratíte nebo někam založíte.

Abyste mohli Office Lens používat, musíte se přihlásit svým účtem Microsoft. Musí to být stejný účet  jako ten, který máte zaregistrovaný na svém zařízení.

[appbox windowsphone 5681f21c-f257-4d62-83f5-5341788a5077]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Office Lens/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře