Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPES CLUB MANAGER - staňte se nejúspěšnějším fotbalovým trenérem na světě

PES CLUB MANAGER – staňte se nejúspěšnějším fotbalovým trenérem na světě

Josep Guardiola, José Mourinho a další trenérská fotbalová smetánka čeká, kterak bude moci váš tým prostřednictvím své sestavy zašlapat do země. Přijmete vhozenou rukavici a těmto velikánům se vzepřete?

PES CLUB MANAGER je manažerská fotbalová hra, v níž dostanete pod patronát maličký fotbalový tým, který se pokusíte dostat až na vrchol sil. To obnáší všechny podstatné činnosti od nákupu a prodeje hráčů, trénování svěřenců, změny taktiky před zápasem i během něj, starost o platy a reklamy, ale třeba i o zvelebování vlastního zázemí.

Jelikož PES CLUB MANAGER pochází z dílen společnosti Konami, která má licenci na Ligu mistrů, ve hře můžete narazit na ty největší fotbalové hvězdy jako je Christiano Ronaldo, Lionel Messi, Gareth Bale, Neymar a hromadu dalších.

Jak udává aktuální trh s hrami, PES CLUB MANAGER je free-to-play hra. Pro své mobily s Androidem a iOS si ji můžete stáhnout zdarma s tím, že vám budou nabízeny in-game nákupy.

[appbox googleplay jp.konami.pesclubmanager]

[appbox appstore 930350602]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře