Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNejlépe vydělávající YouTubery i jejich příjmy najdete zde!

Nejlépe vydělávající YouTubery i jejich příjmy najdete zde!

Populární magazín Forbes uveřejnil informace o nejlépe vydělávajících YouTuberech. A k tomu vydal i odhady jejich příjmů v milionech dolarů? Kteří YouTubeři patří mezi elitu? A kolik si natáčením videí vydělají? 

Nejlépe vydělávajícím YouTuberem je už delší dobu PewDiePie, tzv. „Let’s Player“, který ve svých videích hraje videohry. Občanským jménem Felix Kjellberg si podle Forbesu ročně přijde na 12 milionů dolarů, což je asi 290 milionů korun.

Na druhém a třetím místě žebříčku nejlépe vydělávajících YouTuberů se usadila komediální dvojice Smosh a Fine Brothers. Za tyto YouTubeové kanály jejich tvůrci ročně získávají asi 8,5 milionů dolarů každý (cca 204 milionů korun).

Na čtvrtém místě se objevila YouTubeový hudební star Lindsey Stirling. Tato YouTuberka si ročně vydělá okolo 6 milionů dolarů (144 milionů korun).

Na pátém místě se pak nachází dvojice YouTubeových kanálů Rhett & Link a KSI, zde jsou však výdělky již citelně oslabeny. Forbes odhadl, že tyto YouTubeové kanály ročně vydělají „jen“ 4,5 milionu dolarů (108 milionů korun).

Pořadí a výši výdělků TOP 10 vydělávajících YouTuberů můžete shlédnout v grafu:

Screen_Shot_2015-10-15_at_11.07.52_AM.0

Magazín Forbes k těmto údajům dodává, že se jedná o výdělky před zdaněním. K informacím se prý dopracoval skrze hromadu údajů od producentů těchto YouTuberů a dalších jim blízkých lidí a spolupracovníků.

Zdroj: The Verge

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře