Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyPecka! Nejlepší počítačová hra roku 2012 se po iOS stěhuje i na...

Pecka! Nejlepší počítačová hra roku 2012 se po iOS stěhuje i na mobily a tablety s Androidem!

XCOM: Enemy Unknown je plnohodnotná tahová strategie, která se od své předlohy liší pouze optimalizovaným dotekovým ovládáním. Za své peníze tak dostanete nejlepší kvalitu.

Hra XCOM: Enemy Unknown pojednává o světové organizaci XCOM starající se o obranu Země před vesmírným šmejdem. Hráč v ní dostává vládu nad celým XCOMem, takže se vedle propracovaných tahových soubojů musí starat i o rozšiřování základny, výzkum, výrobu potřebného vybavení pro vzdušné i pozemní souboje, najímání nových členů posádky, nebo diplomacii, jejímž prostřednictvím se snaží získávat prostředky z největších světových velmocí.

Vedle obrovské komplexnosti je hlavním tahákem XCOM: Enemy Unknown schopnost držet hráče v neustálém napětí. Ať děláte co děláte, hrou neprojdete bez bolestivých kompromisů. Někdy se vám dokonce stane, že se na vás různá rozhodnutí sypou a vy nabudete pocitu (opravdu jen pocitu), že se nacházíte v neřešitelné situaci. A to je vážně bezva!

[appbox googleplay com.tt2kgames.xcomeu]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Pecka by to byla v pripade, ze by mi to pro Note nepsalo, ze neni kompatibilni. Ach jo.

  2. Ano, podobny problem hlasi i hraci s Nexus 7. Hra pry ale po manualni instalaci normalne funguje…

  3. S tou nekompatibilitou to píše asi všem, mě taky. Není náhodou nějaké hratelné demo na vyzkoušení jestli to jede? Nerad bych zaplatil a pak si drbal hlavu.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře