Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyPatříte mezi seriálové maniaky? Stáhněte si aplikaci TvTime!

Patříte mezi seriálové maniaky? Stáhněte si aplikaci TvTime!

Jste blázen do seriálů? Používáte věty jako „Winter is coming“, „Suit up“ nebo „Bazinga“? Dobře, v tom případě je pro vás aplikace TvTime jako dělaná.

TvTime je šikovná aplikace pro mobilní telefony s Windows Phone pro správu vašich oblíbených seriálů. Od teď budete vždy vědět, kdy začne příští epizoda, kolik vám jich ještě zbývá zhlédnout, a v aplikaci najdete i ostatní detailní informace o každém seriálu. Díky živé dlaždici pak uvidíte vysílací čas seriálu přímo na domovské obrazovce.

Aplikace má čistý a elegantní vzhled. Vývojáři Jan Marek a Igor Kulman se speciálně zaměřili na rychlost a podporu displejů s vysokým rozlišením, pro co nejlepší zážitek z používání. TvTime si můžete z Windows Phone App Store stáhnout zdarma. Po zaplacení 21 korun můžete sledovat stav téměř neomezeného počtu seriálů (ve verzi zdarma jen pěti).

[appbox windowsphone 517d314b-cf64-41ed-9407-21b2c6e546c0]

1 2  4

5 6 3

Přednosti aplikace:

  • Čistý a elegantní design
  • Podpora stovek seriálů
  • Přehled ještě nezhlédnutých epizod
  • Živá dlaždice
  • Podpora HD displejů

promo graphic

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Pro Android je alternativou SeriesGuide, který je skvělý, používám už dlouho.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře