Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyPatch 1.3 pro Kingdom Come: Deliverance je na cestě

Patch 1.3 pro Kingdom Come: Deliverance je na cestě

Ještě v tomto týdnu by měl dorazit patch 1.3 pro českou historickou hru Kingdom Come: Deliverance. Vývojáři záplatu momentálně finalizují, uvedl na Twitteru Dan Vávra. Kromě oprav různých chyb a optimalizace má update přinést i vylepšený systém ukládání hry.

Nejnovější patch má vyjít tento týden na počítače s Windows. U konzolí PlayStation 4 a Xbox One musí projít certifikací ze strany Sony a Microsoftu, takže se objeví až o několik dní později.

Aktualizace 1.3 opraví spoustu chyb a trochu se zaměří i na optimalizaci. Mnoho hráčů pak jistě také potěší, že umožní hru kdykoli uložit a vypnout, aniž byste přišli o nahraný progres.

Hra Kingdom Come vás zavede do Čech roku 1403, kdy Zikmund Lucemburský unesl svého bratra a krále Václava IV. a pokusil se ujmout vlády nad českými zeměmi. Nabízí detailní otevřený svět vymodelovaný s důrazem na historickou věrnost. Hráč se v ní ujímá role syna kováře Jindřicha, který jako jediný přežil nájezd žoldácké armády.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře