Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAkce Far Cry 5 odhaluje Season Pass a editor map

Akce Far Cry 5 odhaluje Season Pass a editor map

Do vydání Far Cry 5 zbývá už jen několik týdnů, vývojáři ze studia Ubisoft nám tak svou hru připomínají dalším trailerem. Nové video se zaměřuje na platformu Arcade pro tvoření map a chystaná placená DLC.

Ve Far Cry Arcade si budete moci vytvořit vlastní mapu, a to pro jednoho hráče, kooperaci i PvP, takže nebudete omezení pouze na základní kampaň, která vás jistě dříve či později omrzí. K dispozici má zpočátku být přes 9 000 objektů z Far Cry 5, Far Cry 4, Far Cry Primal, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Assassin’s Creed Unity a Watch Dogs.

Nový obsah do Arcade však přidá i Season Pass, který obsáhne tři hlavní DLC balíčky. V Hours of Darkness zavítáte do Vietnamu, kde se postavíte vietcongu, Dead Living Zombies nabídne pořádnou akci s nemrtvými a v Lost on Mars se vydáte do vesmíru.

Pátý díl Far Cry vás zavede do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County. V kdysi klidném a svobodném regionu se postavíte tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká vás obrovská otevřená krajina, kde budete rekrutovat povstalce, lovit zvířata a prohánět se ve všech vozidlech, co vám přijdou pod ruku.

Hra samotná vychází 27. března na počítače s Windows, PlayStation 4 a Xbox One.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře