Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyParty mód od Spotify vytvoří nekonečné party playlisty s plynulými přechody

Party mód od Spotify vytvoří nekonečné party playlisty s plynulými přechody

Spotify je jedna z nejpopulárnějších aplikací na streamování hudby na světě. Své výsostné postavení na trhu si tato služba zasloužila díky početným aktualizacím, které do aplikace přinášejí zajímavé nové možnosti. Jednou z nich je i Party mód. Ten vám pomůže uspořádat fantastickou party.

Party mód je vcelku inteligentní a nepotřebuje vaši plnou asistenci. Stačí, abyste si vybrali hudební žánr a aktuální náladu. Party mód potom začne přehrávat ze speciálních playlistů, které těmto vstupům odpovídají. V průběhu času můžete náladu či žánr muziky dále upravovat, čímž se dopracujete ideálního výsledku.

Další zajímavou novinkou Spotify jsou plynulé přechody mezi jednotlivými skladbami. Rovnou můžete zapomenout na ticho mezi dvěma songy, skladby namísto toho na pár sekund splynou a vy si ani nevšimnete, že hraje něco nového.

Společně s představením party módu uvedla Spotify nový playlist se 120 songy od DJ Diplo. Seznam playlistů by se měl rychle rozšiřovat, alespoň tak to streamovací služba fanouškům přislíbila.

GettyImages-489238928.0

Zdroj: The Verge

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře