Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyPanzerGlass představuje tvrzená skla pro chytré hodinky

PanzerGlass představuje tvrzená skla pro chytré hodinky

Chytré hodinky se stávají stále rozšířenějšími mezi běžnými zákazníky. Zároveň jsou ale i mnohem náchylnější na poškrábání a náhodné poškození než chytrý telefon. Stačí malé ťuknutí displeje o dveře, nebo o stůl a oprava mnohdy znamená podobné náklady jako pořízení nového zařízení.

Tvrzená skla od dánského výrobce, která se nyní dostávají do prodeje, odolají poškrábáním nožem, klíči a dalšími ostrými kovovými předměty, se kterými displeje hodinek  mohou při každodenním nošení přijít do styku. Vysoká odolnost je docílená tím, že skla jsou 0,4 mm silná a vyráběná pokročilým výrobním procesem.

Všechna sklíčka mají lepidlo po celé ploše, čímž je zajištěno velmi dobré přilnutí k displeji, ale také odolnost vůči odlepení i při pobytu ve vodě. Aplikací skla na hodinky nijak neomezuje funkčnost displeje a ten by tak měl zůstat citlivý jako předtím.

Na výběr jsou jak verze pro všechny generace Apple Watch, tak pro vybrané modely hodinek od značek Samsung, Suunto, Huawei, Polar a Garmin. Kompatibilitu s dalšími hodinkami od ostatních výrobců pak lze ověřit pomocí QR kódu, který se nachází na balení produktu.

Nová tvrzená skla PanzerGlass pro chytré hodinky jsou již v prodeji za cenu od 399 Kč v závislosti na vybraném modelu.

 

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře