Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyMy Paid Apps zobrazí všechny aplikace, které jste si v Google Play...

My Paid Apps zobrazí všechny aplikace, které jste si v Google Play koupili

Znáte to asi taky. Kvůli nedostatku úložného prostoru z mobilu průběžně mažete spoustu placených aplikací a říkáte si, že se k nim třeba jednou vrátíte. Problém je, že po čase už si nepamatujete, jaké aplikace jste si koupili. A přesně v tom vám pomůže My Paid Apps.

My Paid Apps je drobná aplikace, která detekuje všechny placené položky na vašem Google Play účtu. Jejím prostřednictvím si tak kdykoliv můžete vyjet seznam všech doposud zakoupených aplikací a rovnou si je do svého mobilu opětovně nainstalovat.

K usnadnění pohybu mezi položkami v seznamu aplikace nabízí možnost řazení seznamu podle několika různých klíčů (abecedně, podle data zakoupení, podle ceny atd.), nebo roztřídění aplikací například podle zařízení, na kterých jsou nainstalované. Další příjemnou funkcí jsou potom statistiky, v nichž se můžete dozvědět kolik jste za hry a aplikace na Google Play doposud zaplatili, nebo jaká je vámi průměrně zaplacená částka na jednu aplikaci.

Aplikace My Paid Apps je k dispozici pro všechna zařízení s Androidem. Na Google Play si ji můžete stáhnout zdarma. Aplikace nezobrazuje žádné reklamy a nenabízí žádné in-game nákupy.

my-paid-apps

[appbox googleplay com.jkg.mypaidapps]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Tak zbytečnou recenzi jsem dlouhou neviděl.
    Co třeba Obchod Play-můj účet a tam je krásný výpis z historie objednávek. Na co si instalovat tak zbytečnou aplikaci to opravdu nechápu. Bravo pseudo redaktorko.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře