Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyOznámí Microsoft na pondělní tiskové konferenci akvizici Nokie?

Oznámí Microsoft na pondělní tiskové konferenci akvizici Nokie?

Společnost Microsoft uspořádá v pondělí 18. června v Los Angeles tiskovou konferenci. To víme. Co však dosud není zřejmé, proč ji vůbec Microsoft pořádá. Na pozvánce, kterou novinářům rozeslal Waggener Edstrom z PR oddělení, stojí: ?Dovolujeme si vás pozvat 18. června na exkluzivní událost Microsoft Media. Začínáme v 15:30?.

S jistotou však můžeme vyloučit, že půjde o akci, která se bude týkat mobilní platformy Windows Phone. Ta se totiž uskuteční v San Franciscu o dva dny později.

Takže co bude představeno v pondělí? Nějaké novinky ohledně Xboxu nebo aplikace SmartGlass, která byla představena na E3? Nebo se snad dočkáme představení prvních tabletů s Windows 8?

Ve hře je i možnost, že Microsoft nakonec změnil názor a po všech těch spekulacích oznámí, že se chystá koupit Nokii. I když tato varianta je asi nejméně pravděpodobná.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře