Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyOZAKI představuje vtipné nabíječky a praktické pouzdra pro nové iPady

OZAKI představuje vtipné nabíječky a praktické pouzdra pro nové iPady

Tchajwanská značka bláznivých a originálních krytů OZAKI představila novou řadu produktů v čele s vtipnými externími bateriemi O!tool Battery. Nově jsou dostupná také pouzdra pro iPad Mini, iPad Mini s Retina displejem a iPad Air.

O!tool Battery T52 (kapacita 5 200 mAh) a O!tool Battery J104 (kapacita 10 400 mAh)

Externí dobíjecí baterie li-pol s tváří robůtka mají kapacitu 5 200 mAh nebo 10 400 mAh v závislosti na modelu. Baterie jsou vybaveny dvojicí USB výstupů pro dobíjení mobilních zařízení, jedním microUSB vstupem pro nabíjení samotné baterie a zásuvkovým konektorem pro přímé a rychlé nabíjení ze sítě.

V balení jsou navíc přibaleny čtyři redukce pro US, UK, EU a AU sítě. Od ostatních baterií na trhu se liší LCD displejem, který v případě nabíjení ze sítě ukazuje zbývající čas.

Naopak v případě dobíjení dalšího zařízení informuje o zbývající kapacitě v procentech. Doporučená cena je 2159 Kč za 5 200 mAh model, resp. 2969 Kč za model s větší kapacitou.

1

O!coat Relax – 360° pouzdra pro iPad Air

Do nejpopulárnější produktové řady O!coat nově přibyly chytrá pouzdra Relax pro iPad Air. Díky nim je možné iPad postavit a opřít v nejrůznějších úhlech a pozicích v landscape i portrait režimu.

Každé pouzdro vypráví „příběh“ a nabízí inspiraci na 55 způsobů, jak nejlépe zrelaxovat. Majitelé O!coat Relax si mohou stáhnout aplikaci Just Relax pro iOS, která vyhledává relaxační střediska v okolí. Pouzdra jsou navíc vybavena magnety pro aktivaci pohotovostního režimu tabletu. Zakoupit je lze za doporučenou cenu 1759 Kč.

O!coat Travel – štíhlá pouzdra s populárním Y-designem pro iPad Air i iPad Mini s Retinou

Stylová barevná pouzdra z kvalitní pryže pro iPad Air i iPad Mini s Retina displejem jsou vybavena populárním Y-stojánkem, který nabízí několik poloh pro sledování a práci s tabletem. Každé z 11 tematických cestovních pouzder vypráví příběh některého ze světových měst, např. New York, Londýn, Řím, apod. Všechna pouzdra jsou rovněž vybavena integrovanými magnety.

V obchodech jsou k dispozici za doporučenou cenu od 1 349 Kč.

3

O!coat Slim – elegantní pouzdra pro iPad Mini s Retina displejem

Elegantní štíhlá pouzdra O!coat Slim jsou dostupná v bílé, červené a černé variantě. Pro pohodlné ovládání iPadu jsou vybavena magnety pro aktivaci pohotovostního režimu a poskytují pohodlný přístup ke všem hardwarovým tlačítkům tabletu. O!Coat Slim je v obchodech za doporučenou cenu od 979 Kč.

4

Pouzdra a příslušenství OZAKI jsou v Česku k dispozici v celé distribuční síti od Apple Reseller obchodů, prodejen Electro World a předních internetových obchodů Smarty.cz, SunnySoft.cz, Mall.cz, CZC.cz.

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře