Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyOVOpet Village Life: Nebaví Vás obyčejné tamagotchi a chcete něco víc?

OVOpet Village Life: Nebaví Vás obyčejné tamagotchi a chcete něco víc?

Máte rádi hry od českých vývojářů? Ano? Pak pak vám jistě udělá radost, že v obchodě Play je ke stažení novinka s názvem OVOpet Village Life, která byla vyvinuta programátory ze společnosti Morning Fail. Dle autorů má hra ambice a potenciál konkurovat i zahraničním titulům.

Princip hry je jednoduchý. Z dalekých končin se na zem snese vajíčko, ze kterého se vyklube malá, roztomilá, příšerka.

O tu se musíte celou hru starat tak, aby měla dlouhý a šťastný život. Příšerka během hry projde 3 fáze života. V každé z nich získává nové možnosti.

S příšerkou můžete pěstovat rostliny na zahrádce a starat se o zvířátka v chlívku. Ale také hrát spoustu zábavných miniher nebo plnit úkoly, které vám zadá milá stařenka v lese, kombinovat předměty, vařit a mnohé další.

Cílem je, aby hráči měli volnost v tom, co dělají a vybrali si sami cestu, kterou půjdou a jak se o příšerku budou starat.

Vývojáři navíc dodávají, že již nyní připravují nové místnosti, minihry a funkce, které hru oživí.

Vše záleží jen na hráčích, na jejich odezvě a podpoře, bez které by vývoj neměl smysl. Dobrou zprávou také je, že hra je ke stažení úplně zdarma.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře