Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyOvládněte svět v mobilní strategii Civilization Revolution 2, nyní i na Androidu!

Ovládněte svět v mobilní strategii Civilization Revolution 2, nyní i na Androidu!

Civilization Revolution 2, mobilní (a v prvním díle i konzolová) odnož legendární série Civilization, právě dorazila z iOS udělat radost také hráčům na Androidu. Pokud máte rádi strategické hry, musíte ji mít!

Civilization Revolution 2 je stejně jako všichni její předchůdci tahová strategie, v níž se snažíte o ovládnutí celého světa všemi dostupnými prostředky včetně diplomacie, hrubé síly, či technického pokroku a výstavby divů světa. Oproti klasickým strategiím je pak „Civka“ s podtitulem Revolution 2 optimalizovaná výhradně pro mobily a tablety, což znamená, že mapy jsou menší a přehlednější a interface celkově jednodušší.

Jistého zjednodušení se dočkaly i samotné herní principy. Ve hře chybí například podrobnější kultivace okolí měst a další možnosti pro plnohodnotnou Civilizaci nezbytné. To však není myšleno jako výčitka, na mobilech přece jen nechceme s jednou hrou strávit dva večery, ale rádi ji během hodiny ukončíme, což se tady taky vede. Na druhou stranu koupi hry si pořádně rozmyslete, třeba i po shlédnutí videa ze hry níže. Ona to opravdu není pravověrná Civilizace.

K opatrnému rozhodování nakonec nabádá i cena hry. Ta se nejen kvůli nepříznivému kurzu koruny vyšplhala na rovných 400 korun. Popravdě řečeno tolik jsme za mobilní hru ještě neutratili.

[appbox googleplay com.t2kgames.civrev2]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře