Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyHry z PlayStationu 1 se podařilo rozjet na chytrých hodinkách LG G...

Hry z PlayStationu 1 se podařilo rozjet na chytrých hodinkách LG G Watch

Stejné hry, které jsme ještě nedávno obdivovali na našich televizích a považovali za vrchol techniky, se jednomu nadšenci podařilo spustit na hodinkách na svém zápěstí. Informoval o tom server Phone Arena. 

Obrovský průlom na poli techniky se podařil chlapíkovi vystupujícímu pod přezdívkou EpicLPer. Pakliže vám tato přezdívka něco říká, potom vězte, že se jedná o toho samého muže, kterému se nedávno podařil rozjet OS Windows 95 na hodinách Samsung Gear Live s Android Wear.

Hry z konzole PlayStation 1 se EpicLPerovi podařilo rozjet na hodinkách LG G Watch. Vzhledem k systémové specifikaci hodinek, které jsou mnohem výkonnější než PSX, bylo hlavní překážkou pro běh her softwarové přemostění. K tomu EpicLPer nakonec úspěšně využil emulátor ePSXe.

Jelikož je obrazovka hodinek na hraní her příliš malá a toto zařízení nenabízí ani dostatečné prostředky na jejich ovládání, rozběhnutí her může být užitečné pouze jako demonstrace síly hodinek. Pakliže vás zajímá, jak hry na hodinkách vypadají, pusťte si video níže.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře