Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyOukitel pracuje na smartphonu s rekordní baterií 10 000mAh baterií

Oukitel pracuje na smartphonu s rekordní baterií 10 000mAh baterií

Výdrž baterie je nejčastěji kritizovaným nedostatkem moderních smartphonů. U chystané novinky od značky Oukitel se ovšem stížnosti v tomto ohledu konat nebudou. Telefon totiž bude mít akumulátor se snovou kapacitou 10 000 mAh.

Výdrž baterie svého chytrého telefonu kritizuje snad většina uživatelů, zároveň si však tato většina na nutnost nabíjet každý den nebo nejlépe jednou za dva dny tak nějak zvykla. Čínský výrobce Oukitel však připravuje smartphone, se kterým elektrickou zásuvku nebudete muset často hledat. Dosud nepojmenovaný model totiž bude energií zásobit baterie s rekordní kapacitou 10 000 mAh. V tuto chvíli není známo, jakou hmotností bude smartphone disponovat, avšak objemný akumulátor se určitě negativně projeví i na tloušťce zařízení. O několikamilimetrovou žiletku, u které hrozí ohnutí v kapse, určitě nepůjde.

Termín uvedení telefonu na trh stejně jako jeho hardwarovou výbavu zatím neznáme.

2 - OUKITEL 10000mAh BatteryAndroid 51 Smartphone - Right

3 - OUKITEL 10000mAh BatteryAndroid 51 Smartphone - Top

1 - OUKITEL 10000mAh BatteryAndroid 51 Smartphone -BottomZdroj: PA

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře