Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyOtestuje nový Jolla Launcher pro mobilní telefony s Androidem

Otestuje nový Jolla Launcher pro mobilní telefony s Androidem

Parta bývalých inženýrů Nokie, která založila firmu Jolla, chystá nový launcher pro Android. Ten připomíná operační systém Sailfish, protože se kompletně ovládá pomocí gest. Vývoj launcheru momentálně vstupuje do fáze alfa testování a Jolla tak hledá z řad široké veřejnosti odvážlivce, kteří by si chtěli její novinku vyzkoušet.

Pokud se do testování chcete aktivně zapojit, stačí jen kontaktovat vývojáře a být majitelem mobilního telefonu Nexus 4 nebo Nexus 5 s Androidem ve verzi 4.3 nebo novější.

E-mail musíte odeslat na adresu jolla-launcher@jolla.com přes Gmail. Uvést musíte celé své jméno a název přístroje, na kterém plánujete aplikaci testovat. A to je vše. Poté už jen musíte vyčkat na odpověď s instrukcemi a odkazem na Google Play, odkud si Jolla Launcher do svého smartphonu budete moct stáhnout.

gsmarena_001

Zdroj: Jolla GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře