Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyOperátor O2 pustil LTE i do telefonů Apple iPhone

Operátor O2 pustil LTE i do telefonů Apple iPhone

Majitelé smartphonů iPhone mohou od soboty v sítích O2 používat superrychlá data LTE. Mobilní operátor o tom informoval na sociální službě Twitter. Abyste se mohli k rychlému internetu připojit, je třeba nejdříve aktualizovat nastavení sítě v Nastavení => Obecné => Informace. Samozřejmě se také musíte nacházet v místě, kde je LTE dostupné. Dostupnost můžete ověřit v mapce na webových stránkách.

Další podmínkou je mít SIM kartu typu USIM. Pokud v čísle SIM karty najdete na 10. a 11. pozici dvojčíslí 23, 28, 93, nebo 98, nemusíte se o nic starat. V opačném případě je nutné navštívit prodejnu operátora a kartu si nechat zdarma vyměnit.

O2 uvádí, že do svých iPhonů budete moct stahovat rychlostí až 110 Mb/s. Do konce roku plánuje operátor pokrýt vysokorychlostním internetem celkem až 90 procent území Česka.

o2

561a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře