Operátor O2 pustil LTE i do telefonů Apple iPhone


Operátor O2 pustil LTE i do telefonů Apple iPhone

Majitelé smartphonů iPhone mohou od soboty v sítích O2 používat superrychlá data LTE. Mobilní operátor o tom informoval na sociální službě Twitter. Abyste se mohli k rychlému internetu připojit, je třeba nejdříve aktualizovat nastavení sítě v Nastavení => Obecné => Informace. Samozřejmě se také musíte nacházet v místě, kde je LTE dostupné. Dostupnost můžete ověřit v mapce na webových stránkách.

Další podmínkou je mít SIM kartu typu USIM. Pokud v čísle SIM karty najdete na 10. a 11. pozici dvojčíslí 23, 28, 93, nebo 98, nemusíte se o nic starat. V opačném případě je nutné navštívit prodejnu operátora a kartu si nechat zdarma vyměnit.

O2 uvádí, že do svých iPhonů budete moct stahovat rychlostí až 110 Mb/s. Do konce roku plánuje operátor pokrýt vysokorychlostním internetem celkem až 90 procent území Česka.

o2

561a

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.